Son Yazılar

Camın Kullanım Alanları

Endüstriyel ve günlük alanlarda en çok kullanılan malzemelerin başında cam gelmektedir. Gündelik hayatı kolaylaştıran, maksimum oranda güvenlik sağlayan camın…

Daha fazla oku

Camın Üretim Süreci

İnorganik bir madde olan cam, malzemeciler tarafından aşırı soğutulmuş bir sıvıya da benzetiliyor. Üretilen cam malzemeye göre farklı prosesler…

Daha fazla oku

Camın Tarihi

Geçmişi M.Ö.3.000'li yıllara kadar uzanan camın bronz çağda keşfedildiği biliniyor. Aslında camın buluşu ve camın tarihi ile ilgili 2…

Daha fazla oku

Yeni Sitemiz

11 ürün tipi, 130 marka, 870 model cam üreten markamız kalitesini yansıtan bir web sitesiyle yeniden karşınızda olmaktan büyük…

Daha fazla oku

Yeni Sitemizde Neler Var?

Yeni Sitemizde Neler Var?

Yeni

Uğurlu Cam tarafından 27 June 2019 tarihinde yazıldı.


11 ürün tipi, 130 marka, 870 model cam üreten markamız kalitesini yansıtan bir web sitesiyle yeniden karşınızda olmaktan büyük gurur duyuyor. İşimizin niteliğini yansıtan bir web sitesi ile karşınızda olmak için çok çalıştık. Dijital dünyada varlığımızı daha ağır bir şekilde ortaya koymak, kalitemizi hissettirmek için site tasarımına da öncelik verdik.

 

Yeni Sitemizde Neler Var?

 

Yenilenen web sitemizle ürün ve hizmetlerimizin kalitesini yansıtan renklere ağırlık verdik. Enerjinin temsilcisi, aynı zamanda kurumsal renklerimizden olan turuncuyu sitemizin en başına, logomuzla birlikte yerleştirdik. Ülke ayrımı yaparak belirli bir ülke üzerine tıklanmasını kolay hale getirdik.

 

Böylelikle hangi bölge için hangi camları ürettiğimizi rahatlıkla görebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak web sitemizi one page olarak dizayn ettirdik. Böylelikle mobil cihazlardan giriş yapılsa dahi sitemizi net bir şekilde görebilirsiniz. Tamamıyla ziyaretçilerimizin konforu düşünülerek baştan aşağı yenilenen sitemizde okları takip eden noktaları özel bir tasarımla renklendirdik. Böylelikle Mouse ile nerede kaldığınızı kolaylıkla görebilirsiniz.

 

Özel cam formülasyonları, malzemeler ve ileri teknolojilerle alanımızda uzun yıllardır deneyime sahip olmanın dijital kimliğimize yakışacak bir web sitesiyle taçlanacağını düşündük. Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve akıllı çözümlerimizle müşterilerimizin başarısına katkıda bulunuyoruz ve markamızı herkesin hayatının bir parçası haline getiriyoruz.

 

Otomobiller Bize Emanet

 

Markamız, tasarımın sınırlarını genişletmek için sürekli olarak üretim dizaynını geliştirmektedir. Estetik ve işlevsellik açısından yeni fırsatlar yaratmak için tasarımcılarla birlikte çalışan markamız en güvenilir oto camlarını üretmek için hız kesmeden yoluna devam ediyor. Uluslararası arenadaki haklı gururumuzla global ağımıza destek veren dijital bir kimliğin var olmasından dolayı mutluyuz.

 

Çünkü biliyoruz ki tedarikçilerimiz ve potansiyel müşterilerimiz bizleri arama motorlarından arattığında karşılarında amatör bir web sitesi ile karşılaşmak istemezler. Zamanında kaliteli ürünler sunarak güvenilirliğine bağlı olarak uluslararası bir mükemmellik ün kazanan markamız, mükemmeliyetteki ortağınızdır. Müşterilerine eşsiz ve yenilikçi bir imajla öne çıkmalarına yardımcı olmak için nitelikli ve özverili ekibimizle son derece güçlü ve güvenli camları sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

Kalitemizi Dijitale Taşıdık

 

Firma kalitemizi dijital ortama yansıtmak için gösterdiğimiz özen takdire değer. Katma değerli cam ürünlerinin en iyi tedarikçisi olarak tanınmaya çalışıyoruz. Bunu, kalite sistemimizi iyileştirerek, teslimat süremize saygı göstererek, ürünümüzü her zaman mükemmel hale getirerek sağlıyoruz. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine özen göstererek hizmetlerimizi sürekli iyileştirmeye çalışıyoruz.

 

İyi donanımlı son teknoloji altyapımız, dünya standartlarında modern makineler, aletler ve en son teknolojilerle karşılanıyor.

 

Endüstriyel Cam Çözümü

 

Markamız, 11 ürün tipi, 130 marka, 870 model cam üreterek sektöre adını altın harflerle yazar. Her otomobilin ve markanın ihtiyacına göre eşsiz cam çözümleri sunar. Otomobil firmalarının her türlü ihtiyacına cevap verecek özel cam çözümleri sunmaktayız.

 

Markamız sadece en iyi ürünleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda satış sonrası destekle kalitesini hem fiziki olarak hem de dijital ortamda yansıtıyor.

Bu sayfayı paylaş