Son Yazılar

Camın Kullanım Alanları

Endüstriyel ve günlük alanlarda en çok kullanılan malzemelerin başında cam gelmektedir. Gündelik hayatı kolaylaştıran, maksimum oranda güvenlik sağlayan camın…

Daha fazla oku

Camın Üretim Süreci

İnorganik bir madde olan cam, malzemeciler tarafından aşırı soğutulmuş bir sıvıya da benzetiliyor. Üretilen cam malzemeye göre farklı prosesler…

Daha fazla oku

Camın Tarihi

Geçmişi M.Ö.3.000'li yıllara kadar uzanan camın bronz çağda keşfedildiği biliniyor. Aslında camın buluşu ve camın tarihi ile ilgili 2…

Daha fazla oku

Yeni Sitemiz

11 ürün tipi, 130 marka, 870 model cam üreten markamız kalitesini yansıtan bir web sitesiyle yeniden karşınızda olmaktan büyük…

Daha fazla oku

Yenilikçi Teknoloji Merkezi İle Uğurlu Cam

Yenilikçi Teknoloji Merkezi İle Uğurlu Cam

Tekonoloji

Uğurlu Cam tarafından 25 June 2019 tarihinde yazıldı.


Cam ve cam ürünleri ihracatında 50'den fazla ülkeye hizmet sunan firmamız, hassas mühendislik çalışmaları ile kaliteli projelere imza atan sektörün lider firmasıdır. Binek araç camlarından ticari ve toplu taşıma araç camlarına, cam tencere kapağından mimari camlar ve deniz taşıt camlarına kadar en önde gelen sektörlere cam üretimi yaparak bir ilke imza atıyoruz. Yenilenen yüzü ile üretime profesyonel şekilde devam eden firmamız, artan ihtiyaç çeşitliliğine en kaliteli ve en etkili şekilde cevap veren kurumsal bir firmadır.

 

Yenilikçi Teknoloji Merkezi İle Uğurlu Cam

 

Yaşam kalitesini arttıran, insanlara ve çevreye değer katan ürünleri ile firmamız sektörde ön plana çıkıyor. Yenilikçi teknoloji merkezimizde yeni ürünler ve süreçler geliştirilerek ürün olma aşamasında her bir proje son şeklini alıyor. Bilgi ve ileri teknoloji sayesinde müşterilerimizin hayalleri firmamızda gerçeğe dönüşüyor. Profesyonel çözüm ortaklarımızla yaptığımız ortak çalışmalar sonucunda benzersiz fikirler, büyük başarılar, etkili ve güvenilir çözümler ortaya çıkıyor. Güçlü referanslara sahip olan firmamız; Japonya, Asya Pasifik, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Afrika'daki müşterilerine, dünya standartlarında kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor.

 

Uğur Glass Ürün Çeşitleri İle Adından Söz Ettiriyor

 

Üretim tipi ve ürün tipi olarak onlarca ürün çeşidi ile her ihtiyaca cevap veren firmamız, son teknoloji cam çeşitleri ile fark yaratıyor. Lamine cam, temperli cam ve lamine temperli cam üretim tiplerinde ürettiği camlarla daima müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Ürün tipi olarak ürünlerimiz:

Binek Araç Camları

Ticari Araç Camları

Toplu Taşıma Araç Camları

Raylı Sistem Taşıt Camları

Deniz Taşıt Camları

İş Makine Camları

Traktör Kabin Camları

Kurşuna Dayanıklı Camlar

Mimari Camlar

Soğutma Camları

Tencere Kapak Camları

Kabin Camları

 

Lamine cam teknolojisinde cam katmanları arasında PVB malzemesi kullanıyoruz. Olası bir kaza anında camın parçalanmasını önleyen ve araç emniyet güvenliğini sağlayan özellikte cam çeşitlerimiz yolcu ve sürücü güvenliği için üst kalite camlardır.

Temperli cam teknolojisi, camı 5 kat daha dayanıklı hale getiren bir teknolojidir. Bu da camın kırılma, esneme ve ısıl etkenler karşısında küçük taneciklerle kırılmasını sağlar. Temperleme işlemi sonrası yolcu ve sürücü güvenliği açısından riskleri minimize eden bir özelliğe sahiptir.

 

Düz Camda Avrupa Liderliği Uğurlu Cam'da

 

Ünü sınırları aşan Uğurlu Cam, düz camda Avrupa lideri olan bir firmadır. Müşteri ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli ürünleri ile dünya çapında tanınmaktadır. Alanında uzman ekibi, son teknoloji üretim tesisleri ve profesyonel çözüm ortakları ile başarılı bir şirket olarak sektörde ön plandadır. Onlarca kategoride yüzlerce marka ve modelde cam üretimi ile Uğurlu Cam güvenilir ve standartların da üstünde çözümler sunarak daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

 

50 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimi ile rakiplerine fark atan firmamız, sektörün önde gelen firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bu sayfayı paylaş