DUYURULAR

Güncel Bilgiler İçin

DUYURULAR

Değerli Sigorta Acentelerimiz…

UĞURLU OTO CAM AŞ olarak siz değerli sigorta acentelerimizin, kıymetli müşterilerine en hızlı ve güvenilir şekilde oto cam hasarlarında hizmet vermenin gururu içerisindeyiz.

Teknolojik gelişimimize hızla devam ederek 50. yılımıza yaklaşırken, sizlerden aldığımız destek ve güç ile ilerleyen senelerde de yeni yatırımlar ve projeler ile sigortalı müşterilerinize en mükemmeliyetçi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki faaliyetlerimiz ile oto cam sektörünün öncü firması olarak ülkemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan kimliğimizden ödün vermeden, yurt dışında 37 ülkeye ihracat yapıyor, ülkemizde ise 9 bölge Müdürlüğü ve her yerleşim merkezinde bulunan 281 seçkin bayimiz sayesinde anlaşmalı sigorta şirketlerimizin müşterilerine hizmetimizi hız kesmeden sürdürüyoruz.

Sigortalı müşterilerimizin Türkiye’nin her noktasından 7gün 24 saat 444 00 70 numaralı telefondan bizlere ulaşması neticesinde oto cam hasarlarının onarımını gerek yerinde gerekse mobil hizmet ile arzu etmeleri durumunda vale hizmeti seçeneğimizle sunmaktayız.

 

Tüm destekleriniz için teşekkür eder, sizlerle daha güzel yarınlara koşmaktan onur duyarız.